• Uzman Psikolog Iraz Toros Suman
  • info@iraztoros.com

SEMİNER: Çocuk Olmak ve Pozitif Disiplin

 
 
ÇOCUK OLMAK
VE
POZİTİF DİSİPLİN

UZMAN PSİKOLOG IRAZ TOROS SUMAN

 
 
 
Çocuğunuzla ilişkinizde sınır koymakla ilgili bir belirsizlik ve kararsızlık mı yaşıyorsunuz?

Ne zaman “hayır” diyeceğinizle ilgili aklınız karışıyor mu?

Çocuğunuz söz konusu olduğunda kural koymakla ilgili sorunlar yaşıyor musunuz?

“Benim küçük bebeğim bir çocuğa dönüşüyor ve ben nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum” mu diyorsunuz?

Çocuğunuzda başlayan davranış değişiklikleri ile nasıl başa çıkacağınızı bilemiyor ve kaygı dolu bir şaşkınlık mı yaşıyorsunuz?

2 Yaş sendromu, 3 Yaş sendromu, derken hep zor mu diyorsunuz?

….

Uçlar arasında gidip gelmek, bir çocuğun gözünden bu tartışmaya kulak vermek, empati yeteneği güçlü bir ebeveyne dönüşmek, gerçek vak’a örneklerini dinleyip fikir üretmek için Uzman Psikolog Iraz Toros Suman’ ın konuşmacı olduğu Aile İçi İletişim Seminerleri’ ne, “Çocuk Olmak ve Pozitif Disiplin” hakkında konuşmaya davetlisiniz..
 
Tarih:
12 Şubat 2017 , Pazar
10:00- 12:00

Yer:
Göztepe Mahallesi, Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Özenir Apartmanı
No: 29 D:2
Kadıköy/ İSTANBUL
0 506 380 70 81

Ücret:
150 TL
 

Kayıt ve Bilgi Almak İçin:
info@iraztoros.com
* Katılım kontenjanla sınırlı olduğu için ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

***
Uzman Psikolog Iraz Toros Suman, İstanbul Bilgi Üniversitesinde aldığı psikoloji lisans eğitiminin ardından bir kadın sığınma evinin kurucu müdürlüğünü yaptı. Bu deneyim aile içi iletişim problemlerinin geldiği son noktaya şahit olmasını; böylece çocuklarla çalışmanın önemini kavramasını sağladı.Bu dönemde uzmanlığını tamamladı ve tezini “aile içi şiddet” üzerine oluşturdu. Kadın sığınma evinde kurduğu oyun odası herşeyin başlangıcıydı. Sağlık bakanlığı çalışanı olarak geçirdiği yıllarda çocuklarla ilgili ölçme-değerlendirme süreçlerinde aktif olarak yer aldı.Normal gelişim gösteren çocukların yanısıra farklı gelişim gösteren çocuklarla bol bol çalışma fırsatı bulan uzmanımız, 2009’dan beri “Iraz’ ın Oyun Grupları” adlı oluşumu ile alternatif eğitim modellerinden esinlenen aktiviteler yaratarak  0- 3 yaş aralığı için ebeveyn katılımlı oyun grupları düzenlemekte, aile danışmanlığı yapmakta, aile içi iletişim seminerleri vermekte ve oyun terapisti ünvanıyla 3- 12 yaş arasındaki çocuklarla çalışmaktadır. Kasım 2016′ da açtığı anaokulunda çocuklar ve aileleri ile buluşmaya devam etmektedir. 

26 Ocak 2017 tarihinde Genel kategorisinde yazıldı.
5037 kez okundu.