• Uzman Psikolog Iraz Toros Suman
  • info@iraztoros.com

MOMO Anaokulu Atolye Grupları

Çocuğun akranları ile birlikte vakit geçirmesi, bir grubun içinde ‘kendisi’ olarak var olabilmesi, psikososyal gelişiminin en  temel taşlarını oluşturur.

Birlikte olabilme, birlikte oluşturabilme, birlikte deneyimleme, birlikteyken bir çok duyguyu yaşayabilme ve açığa vurabilme çocuk için ancak oyunla mümkündür.

Oyunlarla harmanladığımız,
şarkılarla seslendirdiğimiz, boyalarla renklendirdiğimiz, masallarla dinlendirdiğimiz “MOMO Anaokulu 3-6 yaş Atölye Buluşmaları” na 7 Ocak Cumartesi Günü Başlıyoruz!

Doğadaki her türlü malzemeyi kullanarak onlara yeniden yeni bir hayat verebildikleri, hamurlarla hayal dünyalarındaki bir çok şeyi bizlere gösterebildikleri, boyaları müzik eşliğinde dans ettirerek resimler yapabildikleri, yaptıklarına kendilerinden bir şeyler katabilme fırsatı bulabildikleri, zamanı gelince masalların büyülü dünyasına yolculuk edebildikleri, kısacası oyun eşliğinde keyif alabildikleri  her türlü çalışmayı içeren;
3-6 yaş aralığındaki çocukların katılımına açık olan atölye gruplarımız, Cumartesi günleri 10.30- 12.00 aralığında toplanacaktır.

Atölye buluşmalarımız 3 ardışık hafta sürecektir ve tamamına katılım beklenmektedir.

PROGRAM*:

1.Buluşma : 7 Ocak  Cumartesi
2. Buluşma : 14 Ocak Cumartesi
3.Buluşma :  21 Ocak Cumartesi

Kayıt için;
Bu maili cevaplamanız ya da merhaba@momoanaokulu.com  adresine mail atmanız halinde kayıt süreciniz başlayacaktır.
Kayıt talebinizi; çocuğunuzun doğum tarihini içeriğe ekleyerek iletmeniz gerekmektedir.

*Programın tüm yasal haklari MOMO Anaokulu’ na aittir.

Atölye Gruplarımız Kış döneminde Uzman Psikolog Selcen Erdemir Akdan ile MOMO Anaokulu Eğitmenleri Aslı Çeçen ve Elif Ak eşliğinde buluşacaktır.

28 Aralık 2016 tarihinde Genel kategorisinde yazıldı.
38 kez okundu.